oktober

Schooljaar: 2022/2023

05-09-2022 Infoavond ouders 18.30 KO – 19.30 LO

06-09-2022 Mad science: Kennismakingsshow: 9u

07-09-2022 Kennismaking Chiro

12-09-2022 Zwemmen 3de graad

13-09-2022 Mad science 15.30u (ingeschreven leerlingen)

16-09-2022 Strapdag Kleuters en Lagere school

19-09-2022 Zwemmen 3de graad

20-09-2022 Mad science 15.30u (ingeschreven leerlingen)

20-09-2022 Scholenveldloop (aan de sporthal)

26-09-2022 Zwemmen 3de graad

26-09-2022 Cultuurmicroob De Leesbeesten 1ste graad

27-09-2022 Mad science 15.30u (ingeschreven leerlingen)

28-09-2022 Scholenveldloop finale (voetbalveld Opglabbeek)

03-10-2022 Zwemmen 3de graad

04-10-2022 Mad science 15.30u (ingeschreven leerlingen)

05-10-2022 Pedagogische studiedag

10-10-2022 Facultatieve verlofdag

11-10-2022 Mad science 15.30u (ingeschreven leerlingen)

11-10-2022 Voorstelling SMART Sociale Media 3de graad

12-10-2022 La Biomista: Cultuurmicroob 3de graad

17-10-2022 Zwemmen 3de graad

17-10-2022 Ikiloiki: peuters en jongste kleuters

24-10-2022 Zwemmen 3de graad

24-10-2022 Raspoetin: 2de graad

25-10-2022 KO Joekelbos

07-11-2022 Zwemmen 2de graad

14-11-2022 Zwemmen 2de graad

16-11-2022 Voorlezen het leukste kwartiertje van de dag KO oudste

21-11-2022 Zwemmen 2de graad

24-11-2022 Oudercontact 1

25-11-2022 Rapport 1

28-11-2022 Zwemmen 2de graad

05-12-2022 Zwemmen 2de graad

08-12-2022 Wars: 1ste graad

12-12-2022 Zwemmen 2de graad

19-12-2022 Zwemmen 2de graad

09-01-2023 Zwemmen 2de graad

16-01-2023 Zwemmen 2de graad

23-01-2023 Zwemmen 2de graad

30-01-2023 Zwemmen 2de graad

14-02-2023 Voorstelling DAGBOEK Week tegen pesten 3de graad

16-02-2023 Pedagogische studiedag

27-02-2023 Zwemmen 1ste graad

02-03-2023 Click: Oudste kleuters

04-03-2023 Musical KO-LO

06-03-2023 Facultatieve verlofdag

07-03-2023 Lezing Stefan Boonen 1ste graad

13-03-2023 Zwemmen 1ste graad

20-03-2023 Zwemmen 1ste graad

21-03-2023 Lezing Reina Ollivier 3de graad

23-03-2023 Oudercontact 2

24-03-2023 Rapport 2

24-03-2023 Dag van de kleuter

26-03-2023 Lentefeest

27-03-2023 Zwemmen 1ste graad

30-03-2023 Sportdag lagere school

17-04-2023 Zwemmen 1ste graad

18-04-2023 Sol Bémol: 3de graad

24-04-2023 Zwemmen 1ste graad

02-05-2023 Zeeklassen 02-05/05/2023

08-05-2023 Zwemmen 1ste graad

09-05-2023 Bezoek Broekxhof KO

11-05-2023 Pit: peuters en jongste kleuters

15-05-2023 Zwemmen 1ste graad

22-05-2023 Pedagogische studiedag

22-05-2023 Zwemmen 1ste graad

05-06-2023 Zwemmen 1ste graad

20-06-2023 Schoolreis KO Beverland Maaseik

26-06-2023 Oudercontact 3

27-06-2023 Proclamatie K3 L6

30-06-2023 Rapport 3